Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Koblova s radostí

3. 9. 2012

          Od úvodního hvizdu se nehrálo v příliš vysokém tempu, hráči se spíše oťukáváli. Prvních zhruba 15.min se neslo ve znamení osobních soubojů a hra se odehrávala mezi oběma pokutovými územími. Po vlažnějším začátku se však otěží zápasu chopili domácí borci k čemuž jim dopomohli hlavně dva rohové kopy, odehrávající se v rychlém sledu po sobě a hlavně po tom druhém jsme děkovali brankáři Ondřeji Strakošovi, že halvička domácích neskončila za jeho zády. Domácí si v tu chvíli vytvořili územní převahu a mírný tlak, který však nedokázali přetavit v úvodní gól. Dokázalli jsme tento tlak ustát a opět vyrovnat hru. Na obou stranách se hráči snažili vymýšlet kombinace vedoucí k brance soupeře  avšak ani jeden z týmů se nedokázal propracovat k vážnějšímu ohrožení branky. Už to vypadalo, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu, míč si ale ke kopačce přilepil Martin Schwarz a vydal se skrz několik soupeřových obránců směrem k pokutovému území. Akce sice skočila velmi brzy, avšak nedovoleným zákrokem a tak se pískal faul. K zahrání standartní situace ze slibné vzdálenosti se postavil kapitán Ondřej Sos a také Martin Schwarz. Přímý kop byl nečekaně rozehrán Martinem, jehož sražená střela skončila za zády brankáře. Do kabin jsme tak šli za stavu 0:1.

 

         Druhý poločas začal ve vysokém tempu. Domácí se snažili o vyrovnání, což se jim podařilo brzy po úvodu druhé půle. Branky v závěru první půle a na začátku druhé tak stanovily skóre 1:1. Koblovští pak byli na konni a snažili se o obrat skóre, ale další rychlý gól se jim vstřelit nepodařilo. Tlak a územní převaha domácích polevila, což v 70.min přineslo naší střelu asi z 20-ti metrů, která skončila na břevně. Na opačné straně se řítili na brankáře hned 3 domácí hráči, kteří ho dokázali obejít , ale hráč s míčem na kopačce správnou chvíli pro zakončení prováhal a situaci tak úspěšně hasil Ondřej Sos. V 80.min se snažil na sebe vzít zodpovědnost Tomáš Vaněk.Na vlastní polovině si převzal míč a vydal se směrem k brance domácích. Dostal se až k pokutovému území do střelecké pozice, ale projektil z jeho kopačky těsně minul branku. To nebyla, ale jeho poslední akce. V samém závěru vybojoval se štěstím míč opět na polovině hřiště, posunul jej na spoluhráče, který krásným centrem za obranu našel hlavu Františka Imricha, který nedal brankáři šanci. Domácí už ve zbylém čase nedokázali s tímto stavem nic udělat a tak vezeme pod vysílač všechny 3 body.

 

         Objektivně třeba dodat, že nevyhrál lepší, ale štastnější. TJ Sokol Hošťálkovice tak i ve druhém kole bodují a start ve vyšší souteži se zatím daří.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

88. minuta

(Game, 3. 9. 2012 19:07)

88. minuta utkání mohla znamenat definitivní konec Koblovských. To od poloviny hřiště utekl celé domácí obraně záložník Kuba, Ale jeho sólo bohužel skončilo na rukavicích koblovského brankáře!

 

 

Kontakt

TJ Sokol Hošťálkovice

Výhledy 321
725 28 Ostrava - Hošťálkovice

fotbal.hostalkovice@seznam.cz